Menu

Po tamtej stronie burzy

Po tamtej stronie burzy

wstęp wolny

KSIĄŻNICA POMORSKA

20.10. / sobota
Sala Pod Piramidą

Godz. 17.00 Po tamtej stronie burzy – Horropera – słuchowisko na żywo autorzy Irena Naumowicz i Konrad Pawicki, muzyka Jacek Wierzchowski, obsada Marta Uszko, Rafał Hajdukiewicz, Wiesław Orłowski, Sławomir Kołakowski, Grażyna Madej, Iwona Kowalska, Dorota Chrulska, Jacek Piątkowski, Robert Gondek, Grzegorz Młudzik, Konrad Pawicki, Paweł Niczewski

Prapremierowa prezentacja sztuki dla dzieci i dorosłych. Całe przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez szczecińskich twórców: ze Szczecina pochodzą autorzy tekstu, muzykę skomponował szczeciński kompozytor, a sztuka zostanie przeczytana i zaśpiewana przez aktorów trzech szczecińskich scen: Teatru Polskiego, Teatru Współczesnego i Teatru Lalek Pleciuga.

Zapraszamy do świata po tamtej stronie burzy, gdzie wszystko jest inne, niż nam się wydaje: nie wszystko, co brzydkie, jest złe, a co ładne – wartościowe. To świat zamieszkany przez przedziwne stwory i persony, gdzie groza miesza się z humorem, ciarki chodzą po grzbiecie, a Słuchy po lesie.

Zapraszamy dzieci powyżej 7 lat, najchętniej z rodzicami – bo i dla nich w naszej sztuce znajdzie się parę smakowitych kąsków.

 

Organizator

Producent

Patronat honorowy

Dofinansowanie

Partnerzy

Patroni medialni